6 zalet mieszkań z rynku pierwotnego

Artykuł sponsorowany

Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? To świetna inwestycja, która pozwoli Tobie i Twoim bliskim zamieszkać w komfortowych warunkach w nowoczesnym otoczeniu. Jeżeli zastanawiasz się, czy nowe mieszkanie to dobry pomysł, poniżej przedstawiamy 5 argumentów przemawiających na korzyść takiego zakupu. Zapraszamy!

  • Duży wybór mieszkań na rynku pierwotnym

Jeżeli spodoba Ci się lokalizacja i styl konkretnego mieszkania (Warszawa Włochy) rynek pierwotny kupisz w takiej wersji, która jest Ci najbliższa. Potrzebujesz przestronnego apartamentu z sypialniami dla każdego członka rodziny? A może przytulnego studia dla singla z kotem?

Deweloperzy w ramach jednego budynku udostępniają wiele mieszkań o różnych metrażach i układach, dodając do nich tarasy, balkony, a nawet ogródki. Jedno- i dwupoziomowe, z dużymi przeszkleniami, z ekspozycją południową lub zacienione – ogromny wybór, jakiego nie masz na rynku wtórnym.

  • Urządzasz jak chcesz

Zazwyczaj inwestor ma możliwość wprowadzenia poprawek w projekcie deweloperskim i ostatecznego zdecydowania o tym, jaki układ będzie miało mieszkanie. Może też zdecydować o tym, gdzie znajdzie się kuchnia, a gdzie łazienka, bo instalacje nie są jeszcze wykonane. Dlatego też, nawet w ramach jednej inwestycji, kilka podobnych do siebie mieszkań (pod względem metrażu i układu) finalnie prezentuje się zupełnie inaczej.

  • Mieszkasz w pięknym otoczeniu

Współczesne inwestycje deweloperskie koncentrują się nie tylko na funkcjonalności i estetyce budynków, ale też terenu, który bezpośrednio do nich przynależy. Dlatego, kupując lokal w nowym budownictwie zyskujesz dostęp także do estetycznych terenów zielonych, placów zabaw, siłowni pod chmurką, a nawet tężni solankowych. Masz wszystko, czego potrzebujesz do zażywania aktywności na świeżym powietrzu i odpoczywania.

  • Nowe technologie – spojrzenie w przyszłość

Nowe budownictwo spełnia obecne standardy jakości i bezpieczeństwa, wykorzystuje zaawansowane technologie, dzięki czemu jest energooszczędne. Oznacza to, że komfort życia w takim mieszkaniu jest większy, a sam lokal rentowny – nie traci na wartości tak, jak mieszkania z rynku wtórnego.

  • Dodatkowe udogodnienia

Nowe mieszkania mają szereg praktycznych udogodnień. Cichobieżne windy, przestronne pomieszczenia na wózki i rowery, komórki lokatorskie, miejsca do parkowania zarówno na parkingu naziemnym i podziemnym, a często nawet portiernia i obsługa firmy ochroniarskiej.

  • Kompleksowość oferty

Kupowanie mieszkania z rynku pierwotnego to komfort i oszczędność czasu. Deweloper zaoferuje Ci wsparcie nie tylko w formalnościach związanych z zakupem, ale też uzyskaniem finansowania.

Podziel się swoją opinią